Poslední diskuse
Kontakt

Vyhlášení nejlepšího soukromého revíru z vašeho pohledu

Nejlepším revírem byly vyhlášeny tři revíry které měli po dvou hlasech y byly takové:Jezero Vrbenský , Brloh,Ostrov nad Oslavou.Do 11.7. na tomto blogu nebudou žádné články jedu na tábor už teď se těším až budu doma.Děkuji všem kdo hlasovali.

Komentář ke článku (0)

Ten nej soukromý revír z vašeho pohledu

Ten nej soukromý revír

Napadla mě jedna věc,že skusím vyhodnotit jaký soukromý revír je u vás nejoblíbenější.Proběhne to tak že každý kdo chce napíše do komentáře ten jeho nejoblíbenější soukromý revír.Rád bych byl kdyby jste k revíru napsali stručný popis třeba jako techniky lovu, rozlohu ,druhy ryb,ale není to poviné bohaťe stačí když napíšete jen jméno soukromého revíru.V pátek 3.7.to vyhlásím v novém článku napíši který revír se v komentářích vyskytoval nejčastěji.Tak pište ať mám z čeho vybírat.

Komentář ke článku (22)

Seznamte se s rybníkem Polovec

Polovec

Rybník polovec má rozlohu 3,7ha.Tento rybník je chovný a vlastní ho rybářská organizace měřín.Pro rok 2009 je sportovním revírem této organizace jelikož se dočasný sportovní revír Balinka 1A opravuje a je vypuštěn.Na rybníku Polovec je bohatá obsádka kaprů asi 1600 kusů.Nachází se zde hodně bíle ryby cejn,plotice.Ve velkém počtu jsou zde dravci na jaře po skončení hájení se zde ulovilo mnoho štik největší měli 90cm a 98cm a to ještě ta větší byla škráblá od sumce.Je zde i mnoho sumců,okounů a v malém počtu sumec albín.Ostatní ryby lín,úhoř,amur,tolstolobik a mnohé další.

 

Průměrná známka: 2,00

Komentář ke článku (0)

Kontakt

můj email: jarecek.sasek@seznam.cz

telefoní číslo:774603612

nebo mi napište do sz

O blogu

Vítejte na mém blogu zde vám chci nabídnout bohaté zážitky ze čtení mích článků a shlédnutí mích fotografií.Na tomto blogu bude velká rubrika feeder ale budu psát i o iných technikách lovu a i o svých výpravách.Tak si to užijte.

   S pozdravem Delete!!